Carizma 7000 seri ***** Pimapen Nirvana 80 profili ****** Pimapen yeni serileri imalata alınmıştır.Telefon 0212 5510023        Pimapen Carisma 7000 seri Carisma Pvc Pencere ve Pvc Kapı Sistemleri Pimapen Carisma, 70 mm genişliğinde ve...        Pimapen Nirvana 80        
Telefon 0212 551 0023   Pimapen whatsapp Telefon +90535 408 3535 
Pimapen Carisma 7000 seri Pimapen Yeni Seri Pimapen Nirvana 80 Fotoğraf Galeri

Adınız Soyadınız

E-Mail Adresiniz

Telefon

Not Bırakın

SİZİ

ARAYALIM

Turkish English
 • "pencere denince akla pimapen gelir" " pimapen denince akla temser gelir"

  Öncelikle çalıştığımız iş kollarında bizimle birlikte yıllardır çalışmış olan mesai arkadaşlarımıza gerek büroda gerekse de imalat ve montaj işinde emeklerini veren bütün emekçilerimize teşekkür ederiz.Onlar bizim aklımızda, hatıralarımızdadır. Ayrıca binlerce ev ve iş yerine yaptığımız işlerde bize güvenen siz müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.
   
  Ülkemiz ve dünyada enerji artık en önemli kaynaklardan biri olmuştur.
  Bu var olan ve var edilen enerji kaynaklarının en iyi şekilde insan ve doğa yararına kullanmak artık bir zorunluluktur. Bu sebeple enerji kaynaklarımızı israf etmeden yanlış tüketmeden bu kaynakları gelecekteki kuşaklarında kullanacağını göz ardı etmeden tüketmek gereklidir,bu bir zorunluluktur.
   
  Çünkü dünden daha fazla bir şekilde enerjiye olan talep daha da artmakta ülkemiz insanı başka ülkelere daha bağımlı hale gelmektedir.Kendi enerji kaynaklarını iyi ve verimli kullanamayan toplumları zor günler bekliyor demektir. Bir Kızılderili atasözü aynen şöyledir:
   
   
  "BİZ DÜNYAYI ATALARIMIZDAN MİRAS ALMADIK.ONU ÇOCUKLARIMIZDAN EMANET ALDIK"
   
  Bu atasözü insanlığın doğaya karşı ne kadar sorumlu olduğunun bir göstergesidir.
  Ticari bir iş olarak yaptığız pencerelerin kısmen de olsa buna hizmet ettiğini düşünmekteyiz.
  Her ne kadar da PVC maddesinin sorunları olsa da faydalarının olduğu da bir gerçektir.
   
  Buna göre yaşam alanlarınızda kullanmakta olduğunuz evlerinizin pencerelerini 17 yıldan beri biz pimapen pencere ile değiştirmekteyiz. Bu süre içerisinde bir çok ev ve iş yerinizin pencerelerini pimapen ile yeniledik. Ev ve iş yerlerinizde bizi tercih eden siz saygıdeğer müşterilerimize teşekkür ederiz.
   
  1994 yılından itibaren başta İstanbul da olmak üzere Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, İzmir, Antalya, Ankara, Düzce, Yalova olmak üzere ülkemizin çeşitli yerlerinde binlerce ev ve iş yerinin pencere ve kapılarını İş yerlerinin Alüminyum doğramalarını,Banyolarını Panelduş' ile Balkon'larını Camlama ile imalat ve montajını uzman ekiplerimizle titizlik ve başarılı çalışmalar yapmaya çalıştık.
   
  Siz müşterilerimizin bize olan güveni sayesinde 1994 yıldan beri Gerek pimapen imalatı konusunda gerekse iştigal ettiğimiz diğer mamullerin imalat ve montajını yapmaktayız.
   
  "DÜNYADA HİÇ BİR KİMSE, BİR ŞEYİ DAHA KÖTÜ YAPMADAN DAHA UCUZA SATAMAZ. BİR MALIN SADECE FİYATINA BAKMAK YAPILABİLECEK BAZI HİLELERİ BAŞTAN KABUL ETMEK DEMEKTİR."
   
   
  Bu özdeyişten de anlaşılacağı gibi önemli olan kaliteli ürün almaktır.
   
  İnsanlık tarihi boyunca insanlar ürettikleri ürünleri satmış veya takas etmiştir.Bugün bunun adına'da ticaret deniliyor.
  Bugün ticaret kuralları söz ve güven ilişkisinden daha çok yazılı hale gelen anlaşmalarla (sözleşme) yapılmaktadır.
   
  Yapılan ürünün teslimi her ne kadar üreticiyi ilgilendiriyorsa da bu ürünü satın alanı da ilgilendirmektedir. Buna göre mal tesliminde teslim tutanağı,fatura,fiş, satın alınan ürünün ne şekilde olduğunun bir belgesidir.
   
  Satın alınan ürünlere üretici firmalar garanti vermek zorundadır.
  Bu temelde siz müşterilerimizin en kaliteli hizmeti almasını sağlamak bizim için sevindiricidir.

  Saygılarımızla
   
  Tem-Ser Plst. Doğ. San. ve Paz. Ltd. Şti.
   
  Adres : Fetih caddesi 3.sokak N0 3 Şirinevler Bahçelievler İSTANBUL
  Telefon 0212 5510023 0212 5524355 Faks 0212 5526415
   
  Eposta pimapen@temser.com

   
Fotograflar
Döviz Kurları
 • USD
 • :
 • 2.9425 TL.
 • EUR
 • :
 • 3.1956 TL.